Technický popis

Administratívna budova SATOS je konštruovaná ako skeletová sústava s priečnym nosným systémom s obvodovými stužidlami  v pozdĺžnom smere a s porobetónovými obvodovými panelmi.  Budova je sedemposchodová s čiastočným podpivničením. Slúži k účelu prenájmu  priestorov na kancelárske a obchodné účely. Objekt je napojený na inžinierske siete (elektrická, vodovodná a kanalizačná prípojka, objekt je vykurovaný pomocou kompaktnej odovzdávacej stanice tepla, pričom vykurovacia sústava je hydraulicky vyvážená, čo zabezpečuje optimálne náklady na vykurovanie.) Objekt je vybavený  internetom a telefónom.

Objekt je zateplený a zateplenie je aplikované kontaktným zatepľovacím systémom  s tepelnou izoláciou s vymenenými okennými výplňami. Strechy objektu sú ploché, spádované do vnútorných odpadov.

Sme aktívni!

O budovu, ale predovšetkým aj o našich nájomníkov sa staráme. Snažíme sa aby vždy všetko fungovalo tak ako má. Zrekonštruovali sme mnohé priestory v objekte a vyšli sme v ústrety aj nájomcom, ktorí si priestory zrekonštruovali podľa vlastných predstáv.

V roku 2020 prešlo kompletnou rekonštrukciou schodisko a výťah. Je našim cieľom napredovať a starať sa o to, aby budova bola pre Vás aj Vašich klientov atraktívna.

Zrekonštruované priestory
Nový výťah
Zrekonštruované priestory
Predošlé
Ďalšie